BluTV bu hafta sonu için ücretsiz olacak

BluTV, pandemi önlemleri sebebiyle sokağa çıkma yasağının olduğu bu hafta sonu için tüm içeriklerini ücretsiz olarak izleyiciye açacağını duyurdu.

4 Aralık Cuma akşamı 21:00 ve 6 Aralık Pazar akşamı 23:59 saatleri arasında BluTV’nin içeriği, herkesin ücretsiz erişimine açılacak.

BluTV’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklama ise şöyle denildi.

Bu hafta sonu her yer kapalı ama BluTV açık! BluTV özel yapımlarını, yüzlerce yerli, yabancı dizi ve filmleri bu hafta sonu ÜCRETSİZ izleyebilmek için #EvdeBluşalım. Detaylar cuma günü sizlerle.

Böylece izleyiciler Cuma gününden itibaren BluTV’nin internet sitesinden e-posta adresleri ile kod alarak 4 Aralık Cuma akşamı 21.00 ile 6 Aralık Pazar akşamı 23.59 saatleri arasında BluTV içeriklerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek.

blutv

BluTV nedir?

BluTV 23 Ocak 2016 tarihinde Doğan Holding çatısı altında kurulan ve internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlar üzerinden erişilebilen uygulama, canlı televizyon yayınlarının yanı sıra film, dizi, spor, yaşam ve yetişkin türlerinde yerli ve yabancı içerikler sunmaktadır.

BluTV’nin ilk orijinal yapımı Masum isimli dizidir. Ancak, BluTV’nin kurucusu ve CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ 25 Ocak’ta Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Masum dizisinin Neftlix’e satıldığını duyurdu. Bu sayede dizi hem BluTv hem de Neftlix üzerinden izlenebilecek.

BluTV üyeliğine aylık 22.90 TL ödeyerek erişebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir taahhüt söz konusu olmamakla beraber üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda da herhangi bir cayma bedeli ödemeyeceksiniz.


BluTV içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

Bir Başkadır: Konuşamamak, kutuplaşma, önyargı, empati

BluTV’de bu hafta sonu için ücretsiz izleyebileceğiniz en iyi yerli film ve mini diziler