Greenbrier: Bir Breaking Bad filmi mi geliyor?

2008-2013 yılları arasında toplam 5 sezon 55 bölümden oluşan ve 147 ödül sahibi milyonların sevgili dizisi Breaking Bad’in sonrasına odaklanan Greenbrier isimli film yapımı yakında izleyicisiyle buluşacak.

Greenbrier, Breaking Bad dizisinin kaldığı yerden devam edecek. Dizinin finalinde bir arabaya atlayıp kaçarak özgürlüğüne kavuşan Jesse Pinkman karakterinin sonraki yaşadıklarına odaklanacak. Dolayısıyla Greenbrier, Jesse Pinkman’ın, polislerden kaçmak için verdiği mücadeleyi ve bundan sonraki hayatında neler yaşadığını aktaracak izleyicisine.

Greenbrier: Bir Breaking Bad filmi

Filmde, diziden tanıdığımız Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Matt Jones, Tess Harper, Robert Forster, Kevin Rankin ve Charles Baker gibi birçok oyuncular da olacak.

Aaron Paul yeniden Jesse Pinkman rolünde olacak

Greenbrier

Greenbrier hem AMC’de hem de Netflix’te yayınlanacak

Greenbrier

Breaking Bad’in yaratıcısı Vince Gilliagan tarafından yönetilecek ve senaryolaştırılacak

Greenbrier

Peki, Bryan Cranston filmde yer alacak mı?

Breaking Bad dizisinde Walter White karakteriyle bilinen Bryan Cranston, katıldığı bir programda filmde yer alıp almayacağını bilmediğini ancak yönetmen Vince Gilligan isterse kesinlikle filmde rol alacağının altını çizdi ve şunları söyledi:

Dizi harika bir hikayeye sahip ve birçok insan hikayenin ucu açık bırakılan kısımlarının tamamlanmasını istiyor. Bazı karakterlerin yolculuğu henüz tamamlanmadı.

Filmde olup olmayacağımı bilmiyorum ama oldukça heyecanlıyım. Çünkü Breaking Bad profesyonel hayatımın en güzel dönemiydi. Sadece küçük bir ziyaret olsa bile, dizideki insanları görmek için sabırsızlanıyorum.

Greenbrier

Breaking Bad (2008-2013)

Breanking Bad dizi incelemesi için tıklayınız

Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri çok sevilerek izlenilen ve en çok konuşulan Breaking Bad, alanında adeta bir efsaneye dönüşmüştür.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avatar photo

Merve Öztürk tarafından oluşturuldu

1996 İstanbul doğumlu. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’inde Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi.

Netflix’in üçüncü orijinal Türk dizisi geliyor: Aşk 101

Marilyn ile Bir Hafta: Film incelemesi ve Marilyn Monroe hakkında bilinmeyenler