in ,

BluTV duyurdu: Çağatay Ulusoy’un başrolde olacağı bir Yeşilçam dizisi geliyor

BluTV ilk dönem dizisini duyurdu. Yeşilçam’ın altın çağında geçen bir yeniden doğuş hikayesine odaklanan Yeşilçam dizisi 2021’de yayınlanacak.

BluTV ilk dönem dizisini duyurdu. Yeşilçam’ın altın çağında geçen bir yeniden doğuş hikayesine odaklanan Yeşilçam dizisi 2021’de yayınlanacak.

Show TV‘de yayınlanan Ay Yapım imzalı İçerde dizisiyle büyük beğeni toplayan ve ardından Netflix için çekilen ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız dizisinde rol alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy‘un yeni dizisi belli oldu.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer alacağı Yeşilçam adlı dizi, 2021 yılında izleyiciyle buluşacak. BluTV sosyal medya hesabından ilk dönem dizisini duyurdu

Yeşilçam dizisi Semih Ateş adlı Yeşilçam yönetmeninin hikâyesine odaklanacak

BluTV’nin ilk dönem dizisi olma özelliği taşıyan Yeşilçam dizisi 1960 Türkiye’sinin Yeşilçam’ın altın çağında geçen bir yeniden doğuş hikayesine odaklanacak.

Dizi, “Bir film yaparım, hastalar iyileşir, mevsim değişir” diyen Semih Ateş adlı Yeşilçam yönetmeninin hikâyesini konu alacak.

Senaristler Levent Cantek ve Volkan Sümbül ikilisinin kaleminden çıkacak olan Yeşilçam dizisinin yönetmenliği ise Çağan Irmak tarafından üstlenilecek.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Görkem Barındık

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılının Haziran ayında Ankara’da dünyaya gelen Görkem Barındık, Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Şu an Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik Anabilim Dalı'nda Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. IO Dergi'de imtiyaz sahibi olan Barındık, hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

Fear the Walking Dead 7. sezon onayını aldı

2020’nin en iyi filmleri açıklandı: 100’den fazla eleştirmen anketine göre ‘Nomadland’ birinci sırada yer aldı