Milyonların sevilen dizisi La Casa De Papel 4. sezonu ile yayında!

Milyonların sevilen dizisi La Casa De Papel 4.sezon ile yayında! Netflix platformu üzerinden izlenebilen dizinin bu sezonunda neler olacak?

Dünyayı kasıp kavuran İspanyol dizi La Casa De Papel 4. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıktı. Koronavirüs salgını nedeniyle dizinin gösterimi için özel bir davet düzenlenemese de, oyuncular internet üzerinde bir araya geldi.

La Casa De Papel

Geçtiğimiz günlerde coronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran, ancak sağlık durumu iyi olan ve dizide müfettiş Raquel’i canlandıran Itziar Ituno paylaştığı duygusal bir notla bu anları şöyle dile getirdi:

Bu kasvetli günlerde muhteşem bir gösterim var. La Casa De Papel’in 4. sezonu için buluştuk. Saatlerce süren sohbet ve arkadaşlarımın yüzünü görmek harika bir duyguydu. Buradaki göründüğümüzden çok daha fazlasıyız. Bizler bedeniniz için olmasa bile, ruhunuzun sağlığı için bir şeyler yapabiliriz. Umarım yeni sezonu beğenirsiniz.

İnternet üzerinden bir araya gelen oyuncular Bella Ciao şarkısını seslendirmeyi de ihmal etmediler

La Casa De Papel 4.sezon: Hangi oyuncular olacak?

Dizinin 4. sezonunda Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Jaime Lorente, Roberto Garcia, Esther Acebo ve Miguel Herran gibi isimler ilk sezonlardaki rolleriyle geri dönecek. Ayrıca ikinci sezonda ölmesine rağmen 3. sezonda da karşımıza çıkan Berlin karakterine hayat veren Pedro Alonso ve 3. sezonun sonunda vurulan Nairobi karakterine hayat veren Alba Flores de yeni sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

La Casa De Papel (2017 -)

IMDb: 8,5
Sezon: 4
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem
Yönetmen: Alex Pina
Ülke: İspanya

Yönetmenliği Alex Pina tarafından yapılan başrolleri ise Ursula Corbero (Tokyo), Alba Flores (Nairobi), Alvaro Morte (Profesör), Pedro Alonso (Berlin), Itziar Ituno (Raquel Murillo), Paco Tous (Moskova), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Roberto Garcia Ruiz (Oslo) ve Miguel Herran (Rio) gibi isimlerin paylaştığı Money Heist veya orijinal ismiyle La Casa De Papel, Netflix’de yayınlanan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizidir.

Geniş bir kitle tarafından sevilerek takip edilen dizi, Profesör olarak adlandırılan bir suç dehasının planladığı ve tarihin en büyük soygununu anlatmaktadır. Profesörün amacı İspanya Kraliyet Darphanesi’ne girmektir ve bunun için işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Bu 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesi’ne kilitler, ancak hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

2020 Nisan ayı Netflix yayın takvimi

Lucy: İnsan beyninin yüzde 10’unu mu kullanıyor?