2020 Nisan ayı Netflix yayın takvimi

2020 Nisan ayı Netflix yayın takvimi: Filmlerden dizilere, belgesellerden yarışma programlarına, animasyonlardan stand-up gösterilerine kadar birçok yapım Netflix’de. İşte 2020 Nisan ayı Netflix yayın takvimi

1 Nisan

Nailed It! (2018 -)

Bu İçerik: Sıra Dışı
Sezon: 4
Tür: Reality Yarışma Programları
Başrol: Nicole Byer, Jacques Torres

Kötü yemekleriyle ünlü sıradan aşçılar 10.000 dolar ödül için yenebilir sanat eserlerini yeniden yaratıyor. Biraz reality yarışma programı biraz rezalet.


Community (2009-2015)

Sezon: Tüm Bölümler
Tür: Komedi
Yönetmen: Dan Harmon, Moses Port, David Guarascio
Ülke: ABD

Community, Dan Harmon tarafından oluşturulan bir Amerikan televizyon dizisidir. NBC kanalında 17 Eylül 2009’da yayımlanmaya başlamıştır. Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Alison Brie, Donald Glover, Ken Jeong, Chevy Chase ve Jim Rash sürekli oyuncularıdır.


Sunderland ‘Til I Die (2020 -)

Bu İçerik: İlham Verici, Heyecanlı
Sezon: 1
Tür: Belgesel
Ülke: Birleşik Krallık

Bu belgesel dizisi, İngiliz futbol kulübü Sunderland’i Premier Lig’den küme düştükten sonra toparlanmaya çalıştığı 2017-2018 sezonu boyunca takip ediyor.


3 Nisan

La Casa de Papel (2017 -)

Bu dizi: Sürükleyici, Heyecanlı
Sezon: 4
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem
Yönetmen: Alex Pina

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.


Coffee & Kareem

Bu İçerik: Absürt, Heyecanlı
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Yönetmen: Michael Dowse
Ülke: ABD

Detroitli beceriksiz bir polis ve kız arkadaşının küfürbaz oğlu, ilk yakınlaşma girişimleri sırasında bir suç planını açığa çıkarınca birlikte çalışmaya mecbur kalır.


10 Nisan

Recep İvedik 6

Tür: Komedi
Yönetmen: Togan Gökbakar
Ülke: Türkiye

Recep İvedik 6, Çamaşırhane Film imzalı, Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte yazdığı, Başrollerinde Şahan Gökbakar ve Nurullah Çelebi’nin yer aldığı Türk komedi filmi. Recep İvedik film serisinin altıncı filmidir.

İlgili İçerik: Şahan Gökbakar’ın komedi dünyası serüveni: Zıbın’dan Recep İvedik’e eleştirel bir bakış


Tigertail

Bu İçerik: Samimi
Tür: Drama
Yönetmen: Alan Yang
Ülke: ABD

Yıllardır görmediği kızıyla tekrar yakınlaşmaya başlayan bir adam, gençliğinde kaybettiği aşkını ve yıllar önce Tayvan’dan Amerika’ya gelişini hatırlar.


Love Wedding Repeat

Bu İçerik: Samimi, Muzip, Romantik
Tür: Komedi, Romantik
Yönetmen: Dean Craig
Ülke: Birleşik Krallık, ABD

Jack kız kardeşinin düğününde zorlu konuklar, dizginlenemeyen kaos ve bir aşk ihtimali ile uğraşırken aynı günün farklı versiyonları yaşanır.


Sihirli Güreşçi

Bu İçerik: İyi Hissettiren
Tür: Spor, Aile, Komedi
Yönetmen:
Ülke:

Sihirli bir maskenin özel güçlerini kullanan genç WWE hayranı, bir güreş yarışmasına katılıp göz korkutan bir rakiple dövüşünce kaosa yol açar.


Brews Brothers (2020 -)

Bu İçerik: Seksi
Sezon: 1
Tür: Komedi
Yönetmen: Greg Schaffer
Ülke: ABD

Birbiriyle çatışan iki kardeş, bira fabrikalarının faaliyetini sürdürmesi için birlikte çalışmalıdır. Ancak sonu gelmeyen saçmalıklar, şirketlerinde sürekli kaos yaratır.


Chris D’Elia: No Pain

Bu İçerik: Alaycı,Uçuk Kaçık
Tür: Stand-Up
Başrol: Chris D’Elia

Chris D’Elia, otosansürden sorunlu yunuslara ve uyduruk mutant güçlerine kadar her şey hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için Minneapolis’te sahne alıyor.


16 Nisan

Fauda (2015 -)

Bu İçerik: Sert Gerçekçi, Güçlü
Sezon: 3
Tür: Suç, Drama, Gerilim
Yönetmen: Avi Issacharoff, Lior Raz
Ülke: İsrail

Elit İsrail ajanı, öldürdüğünü sandığı Filistinli savaşçıyı yakalamak için emekliliğine ara verdiğinde, birbirini tetikleyecek karmaşık bir olaylar zincirini başlatır.


17 Nisan

Sergio

Bu İçerik: Samimi
Tür: Politik, Drama
Yönetmen: Greg Barker
Ülke: ABD

ABD’nin Irak’ı işgalinin ardından, Birleşmiş Milletler diplomatı Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura) kariyerinin en tehlikeli göreviyle karşı karşıya kalır.


Toprak ve Kan

Bu İçerik: Sert Gerçekçi, Sürükleyici
Tür: Suç, Drama, Gerilim
Yönetmen:
Ülke:

Ardenler’de eski mahkûmları ve genç suçluları çalıştırdığı bir bıçkıevini yıllardır başarıyla işleten Said’in davetsiz bir misafiri vardır: bir kartel.


20 Nisan

The Midnight Gospel (2020 -)

Bu İçerik: Akılalmaz, Ezber Bozan
Sezon: 1
Tür: Komedi
Yönetmen: Pendleton Ward,Duncan Trussell

Evren simülatörüyle tuhaf dünyalar arasında gezinen bir uzay yayıncısı yaşam, ölüm ve daha birçok şey hakkındaki varoluşsal sorulara yanıtlar arar.


22 Nisan

Willoughby Ailesi

Bu İçerik: Alaycı, Ezber Bozan,Sıra Dışı
Tür: Animasyon
Yönetmen: Kris Pearn, Cory Evans, Cory Evans
Ülke: Kanada

Bu animasyon filmde bencil ebeveynleri tarafından terk edilen dört çocuk, modası geçmiş değerlerini günümüz dünyasına uyarlamayı öğreniyor.


23 Nisan

The House of Flowers (2018 -)

Orijinal Adı: La Casa de las Flores
Sezon: 3
Tür: Komedi, Drama
Yönetmen: Manolo Caro
Ülke: Meksika

Bu kara komedide, güçlü ve zengin bir kadın, ailesinin kirli sırlarının kocasının metresi tarafından ifşa edilmesinin ardından mükemmel aile imajını korumaya çabalıyor.


24 Nisan

After Life (2019 -)

Bu İçerik: Alaycı, Muzip, Duygusal
Sezon: 2
Tür: Komedi, Drama
Yönetmen: Ricky Gervais
Ülke: Birleşik Krallık

Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarı, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için hırçın bir yeni kişiliğe bürünür.


Aşk 101 (2020 -)

Bu İçerik: Samimi,Duygusal
Sezon: 1
Tür: Gençlik, Drama
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Ülke: Türkiye

1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir.


29 Nisan

Extracurricular (2020 -)

Sezon: 1
Tür: Gençlik, Drama, Suç
Yönetmen: Kim Jin-min
Ülke: Güney Kore

Sefil bir hayattan kurtulmayı kafasına koyan yetenekli bir lise öğrencisi, üniversite parasını ödeyebilmek için yüzünü suç dünyasına döner.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

Koronavirüs günlerinde izlenebilecek dizi ve filmler

Milyonların sevilen dizisi La Casa De Papel 4. sezonu ile yayında!