Atiye 2. sezon fragmanı yayında!

Hakan: Muhafız dizisinden sonra Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi olan Atiye (The Gift) 27 Aralık 2019’da izleyicisiyle buluşmuştu. Drama, fantastik, gerilim, aksiyon ve gizem türünde olan dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak yayınlanmıştı.

Atiye 2. sezon fragmanı ile yayında!

Atiye: Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi

Yönetmenliğini Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner’in üstlendiği; yapımcılığını Alex Sutherland’in yürüttüğü; senaryosunu ise Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal‘ın birlikte kaleme aldıkları Atiye dizisi Yazar Şengül Boybaş‘ın “Dünyanın Uyanışı” adlı eserinden uyarlandı.

Dizinin oyuncuları arasında başroller Beren Saat ve Mehmet Günsür’un yanı sıra Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler yer alıyor.

İstanbullu bir ressam olan Atiye, evrensel sırları ve aynı zamanda kendi geçmişiyle bağları olan bir arkeolojik sit alanı Göbeklitepe’yi keşfetme macerasına atılıyor. Dolayısıyla dizi çekimleri Şanlıurfa’da konumlanan Göbeklitepe’de gerçekleştirilmiştir.

Atiye’nin 3. sezon çekimlerine de başlandı

İkinci sezonu 10 Eylül’de seyirci karşısına çıkacak olan dizinin üçüncü ve son sezonu için de çekimlere başlandığını Atiye’nin başrol oyuncusu Beren Saat sosyal medya hesabından duyurdu.:

Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun.


Atiye Dizi İncelemesi İçin Tıklayınız

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

Zihninizin sınırlarını aşacak David Lynch filmleri

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali 3-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek