Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi BluTV’de yayınlandı!

Emrah Serbes‘in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanan 2010 yapımı Behzat Ç.’nin unutulmaz karakterlerinden Ercüment Çözer ’in başrolde olacağı ve yine Nejat İşler’in canlandıracağı Saygı isimli yapımın 2020’de BluTV internet sitesinde yer alacağı duyurulmuştu.

Behzat Ç. dizisinin ilgi çekici karakteri Ercüment Çözer’in hikayesini anlatan Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi BluTV’de yayınlandı. Behzat Ç.’nin BluTV’de yayınlanan 4. sezonundan sonra 5. sezon ile ilgili bir çok sorun yaşanmasının ardından dizi final yapmıştı. Yıllar sonra yayınlanması ile izleyicileri BluTV‘ye çeken dizi, iyi derece de izlenme sayısına erişmişti. BluTV ise Behzat Ç. ile yola devam edememesinin ardından izleyicileri platformuna çekebilmek için dizinin diğer karakteri Ercüment Çözer’i konu alan bir projeye başlamıştı. Dizi ise geçen günlerde yayınlandı.

Yönetmenliğini Ali Taner Baltacı‘nın yaptığı dizinin başrollerinde Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner ve Erkan Can yer alıyor. Her bölümü 50 dakika olacak dizinin tüm bölümleri belli aralıklarla yayınlanacak. Diğer ülke kullanıcıları içinde dil desteği sağlayan BluTV, dram ve suç dizisi Saygı ile internet yayıncılığında Türkiye’de ilerlemeye devam etmeye devam ediyor.

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi

Dizinin konusu

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, toplumdaki sapkınlık ve kötülüklerin içine sıkışmış iki genç olan Helen ve Savaş ile kesişir. Helen ve Savaş başlarına gelen olaylar sebebiyle adaletin elinden kaçanların peşine düşmeye karar verir. Bunu öğrenen Ercüment Çözer ise saygısızlara savaş açan bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır.

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi fragmanı

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avatar photo

Bulut Öztürk tarafından oluşturuldu

WordPress geliştiricisiyim, yazılım geliştiren bi' işletmem var. Hobi olarak bloglarla uğraşıyorum ayrıca bol bol gezmeye çalışıyorum.

Çukur dizisi Aleyna Çakır sahnesi: Çukur masum mu?

Bir Başkadır: Konuşamamak, kutuplaşma, önyargı, empati