2020 Mart ayı Netflix yayın takvimi

2020 Mart ayı Netflix yayın takvimi: Filmlerden dizilere, belgesellerden yarışma programlarına, animasyonlardan stand-up gösterilerine kadar birçok yapım Netflix’de. İşte 2020 Mart ayı Netflix yayın takvimi

3 Mart

Taylor Tomlinson: Quarter Life Crisis

Tür: Stand-Up
Başrol: Taylor Tomlinson
Yönetmen: Marcus Raboy
Ülke: ABD

20’lerin ortasında ve bundan bıkmış durumda. Çılgın eğlenceler için çok yaşlı, durulmak için çok genç olan komedyen Taylor Tomlinson’ın hedefinde kendi kararları var.


6 Mart

Hakan: Muhafız

Bu İçerik: Sürükleyici, Heyecanlı, Romantik
Sezon: 3
Tür: Gerilim, Fantastik, Aksiyon, Drama
Yönetmen: Can Evrenol; Umut Aral; Gönenç Uyanık; Gökhan Tiryaki
Ülke: Türkiye

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

Hakan Muhafız Dizi İncelemesi İçin Tıklayınız


Ugly Delicious

Bu İçerik: Ezber Bozan
Sezon: 2
Tür: Belgesel
Yönetmen: Eddie Schmidt, Jason Zeldes, Laura Gabbert, Morgan Neville
Ülke: ABD

Gereksiz her şeyden arınmış saf lezzet. Yıldız şef David Chang, dünyanın en tatmin edici yemeği için arkadaşlarını ağız sulandırıcı, kültürler arası bir ava çıkarıyor.


Spenser Kanunları (Spenser Confidential)

Bu İçerik: Heyecanlı
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem
Yönetmen: Peter Berg
Ülke: ABD

Eski bir polis ve eski bir mahkum olan Spenser, Boston’da iki polisin ölümüyle ilişkili meşum bir komployu açığa çıkarmak için umut vadeden dövüşçü Hawk ile birlik olur.


8 Mart

Sitara: Kızların Hayatı Sönmesin (Sitara: Let Girls Dream)

Tür: Animasyon
Yönetmen: Sharmeen Obaid- Chinoy
Ülke: Pakistan, ABD

Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü Sharmeen Obaid- Chinoy’un bulunduğu animasyon film, babasının onu yaşlı bir adamla evlendirmek istediğinden habersiz pilot olma hayalleri kuran Pakistanlı bir kızın hikayesini anlatıyor.


10 Mart

Marc Maron: End Times Fun

Bu İçerik: Alaycı
Tür: Stand-Up
Başrol: Marc Maron
Yönetmen: Lynn Shelton
Ülke: ABD

Marc Maron vitamin üçkağıtçıları, Protestanlar ve yetişkin ergen ineklerden bahsediyor ve dünyanın sonuna ilişkin fazlasıyla neşeli ve haylazca fantezilerini anlatıyor.


Carmen Sandiego: Çalmak ya da Çalmamak (Carmen Sandiego)

Bu İçerik: Heyecanlı
Tür: Animasyon
Yönetmen: Duane Capizzi
Ülke: ABD

Bu heyecanlı, interaktif yapımda, soygun yaparken V.I.L.E. tarafından yakalanan Zack ve Ivy’yi kurtarmaya çalışan Carmen’a yardım ederek aksiyona siz yön vereceksiniz.


11 Mart

7. Koğuştaki Mucize

Tür: Dram
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
Ülke: Türkiye

Koğuştaki Mucize, Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini, Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur ve Sarp Akkaya’nın başrollerini paylaştığı Türk yapımı dram filmi. Güney Kore yapımı Miracle in Cell No.7’den uyarlanmıştır.

Koğuştaki Mucize Film Eleştirisi İçin Tıklayınız


Kirli Para (Dirty Money)

Sezon: 2
Tür: Gerilim, Spor
Yönetmen: D.J. Caruso
Ülke: ABD

Bu araştırmacı dizi, maaş günü kredilerinden emisyon testinde yapılan hilelere kadar kurumsal açgözlülük ve yozlaşmanın yol açtığı küstahça eylemleri açığa çıkarıyor.


13 Mart

Elite (2018 -)

Bu İçerik: Sürükleyici
Sezon: 3
Tür: Drama
Yönetmen: Carlos Monte, Dario Madrona
Ülke: İspanya

İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.


Lost Girls

Tür: Gizem
Yönetmen: Liz Garbus
Ülke: ABD

Kayıp kızını bulmaya çalışan bir anne, gerçeği ortaya çıkarmak için savaşıp bir dizi faili meçhul cinayetin açığa çıkarılmasına yardım eder. Gerçek bir öyküden uyarlandı.


Go-kart Tutkusu (Go!)

Bu İçerik: Samimi, İlham Verici, Heyecanlı
Tür: Çocuk ve Aile
Yönetmen: Owen Trevor
Ülke: Avustralya

Korkusuz bir genç, yakın arkadaşlarının ve koçluğunu üstlenen somurtkan bir eski sürücünün desteğiyle yüksek hızlı go-kart yarışlarının hareketli dünyasına dalar.


Bloodride (2020 -)

Bu İçerik: Tüyler Ürpertici,Tehditkâr,Korkutucu
Sezon: 1
Tür: Gerilim, Korku
Yönetmen: Melanie Aitkenhead
Ülke: Norveç

Bu keyif verici derecede dehşetli korku antolojisi dizisinde, tekinsiz bir otobüsün talihsiz yolcuları, bilinmeyen korkunç bir destinasyona doğru yol alıyor.


16 Mart

Patron Bebek: Yine İş Başında (The Boss Baby: Back in Business)

Bu İçerik: Heyecanlı
Sezon: 3
Tür: Animasyon
Yönetmen:
Ülke: ABD

Popüler filmden uyarlanan bu animasyon dizisinde, Patron Bebek iş hayatının inceliklerini öğretmek için abisi Tim’i ofise getiriyor.


20 Mart

Feel Good

Bu içerik: Muzip
Sezon: 1
Tür: Drama, Komedi
Yönetmen: Mae Martin,Joe Hampson
Ülke: Birleşik Krallık

Stand-up komedyeni Mae Martin, hem ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşıyor hem de eskiden heteroseksüel olan kız arkadaşıyla tutku dolu, yeni bir ilişkide yol alıyor.


Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik (Tiger King: Murder, Mayhem and Madness)

Tür: Belgesel
Yönetmen:
Ülke: ABD

Büyük kedi yetiştiriciliğinin yeraltı dünyasında geçen bu gerçek kiralık katil öyküsünde bir hayvanat bahçesi sahibi, ilginç karakterlerin ortasında kontrolden çıkıyor.


Self Made: Inspired By the Life of Madam C.J. Walker

Bu içerik: İyi Hissettiren,İlham Verici,Duygusal
Tür: Drama
Yönetmen: Kasi Lemmons
Ülke:

Afro Amerikalı girişimci Madam C.J. Walker, sefaleti geride bırakarak bir saç bakımı imparatorluğu kurar.


Karakomik Filmler: Koleksiyon 1

Tür: Komedi, Dram
Yönetmen: Cem Yılmaz
Ülke: Türkiye

Karakomik Filmler, Kaçamak ve 2 Arada adındaki iki farklı filmden oluşuyor. Kaçamak’ta, birlikte tatile çıkan 4 arkadaşın başlarına gelen maceralar konu edilirken, tüm hikayenin arabalı vapurda geçtiği 2 Arada filminde, Ayzek adında bir adamın yaşamına odaklanılıyor. Arif v 216, G.O.R.A., A.R.O.G., Hokkabaz gibi filmlerle gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü üstlendiği “Karakomik Filmler” de Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ozan Güven, Necip Memili, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu, Bala Atabek, Umut Kurt ve Cem Davran gibi isimler yer alıyor.


Krala Mektup (Letter For The King)

Sezon: 1
Tür: Macera
Yönetmen: Pieter Verhoeff
Ülke: Hollanda

Eğitimdeki genç bir şövalye; krallığını kurtarmak için çıktığı epik yolculukta kadim kehanetler, sihirli güçler ve dönek yol arkadaşlarıyla uğraşır.


The English Game

Sezon: 1
Tür: Spor
Yönetmen: Julian Fellowes
Ülke: Birleşik Krallık

yüzyılda, sınıf ayrımının zıt taraflarında bulunan iki futbolcu, profesyonel ve kişisel çalkantılara rağmen bu oyunu ve İngiltere’yi ebediyen değiştirir.


25 Mart

Konut

Bu İçerik: Sürükleyici
Tür: Gerilim, Suç
Yönetmen:
Ülke:

İşsiz bir reklam şirketi yöneticisi, eski evinin yeni kiracılarını takip etmeye başlar ve aileye yönelik niyetleri tekinsiz bir hâl alır


26 Mart

Unorthodox

Bu içerik: Duygusal
Tür: Drama
Yönetmen: Eliran Malka
Ülke: Almanya

Genç bir kadın, görücü usulü bir evlilikten kaçarak Brooklyn’den Berlin’e gelir. Derken geçmişi bir kez daha yakasına yapışır.


27 Mart

Ozark

Bu İçerik: Tehditkâr
Sezon: 3
Tür: Drama
Yönetmen:
Ülke: ABD

Bir finans danışmanı, ailesini Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a sürükler. Burada, bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş yılda 500 milyon dolar aklamalıdır.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

2020 Mart ayı vizyondaki filmler

Koronavirüs günlerinde izlenebilecek dizi ve filmler