2020 Ocak ayı Netflix yayın takvimi

2020 Ocak ayı Netflix yayın takvimi: Filmlerden dizilere, belgesellerden yarışma programlarına, animasyonlardan stand-up gösterilerine kadar birçok yapım Netflix’de. İşte 2020 Ocak ayı Netflix yayın takvimi

1 Ocak

Köstebek (2006)

Orijinal Adı: The Departed
Bu İçerik: Şiddet İçerikli
Tür: Dram, Suç, Gerilim
Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD

Bostonlu iki çaylak polis, gizli kimliğe bürünür. Biri, İrlanda mafyasının karizmatik patronunun çetesine sızarken diğeri de kendi teşkilatına ihanet etmektedir. Martin Scorsese’ye en iyi yönetmen Oscar’ını getiren “Köstebek”, En İyi Film dahil dört dalda bu ödüle layık görüldü.


Lego Filmi (2014)

Orijinal Adı: The Lego Movie
Bu İçerik: Muzip, Heyecanlı
Tür: Animasyon
Yönetmen: Phil Lord, Christopher Miller
Ülke: ABD, Danimarka, Avustralya

LEGO Usta Yapıcısı’yla karıştırılan minik adam Emmet, kendini Lord Başkan’ın şeytani planlarını bozmayı amaçlayan acil bir görevin içinde bulur.


Spinning Out

Bu İçerik: Duygusal
Sezon: 1
Tür: Drama
Yönetmen: Samantha Stratton
Ülke: ABD

Artistik patinajda Olimpiyat adayı olan bir sporcu aşk, aile ve hassas ruh sağlığı arasında denge kurmaya çalışırken başarı hayalleri şaşırtıcı bir şekilde sekteye uğrar.


Messiah

Bu İçerik: Kışkırtıcı, Sürükleyici, Duygusal
Sezon: 1
Tür: Politik, Gerilim, Drama
Yönetmen: Michael Petroni
Ülke: ABD

İhtiyatlı bir CIA ajanı, ruhani bir hareket başlatan ve siyasi kargaşa yaratan karizmatik bir adamı araştırır. O, tam olarak kimdir ve ne istemektedir?


The Circle

Sezon: 1
Tür: Reality Yarışma Programı
Başrol: Michelle Buteau

Statü ile stratejinin iç içe geçtiği, sosyal deney niteliğindeki bu yarışmada, oyuncular 100.000 $ kazanmak için flört ediyor, arkadaş oluyor ve sahte profil oluşturuyor.


3 Ocak

Anne with an E

Bu İçerik: Samimi, Duygusal
Sezon: Final
Tür: Gençlik, Uyarlama, Dram
Yönetmen: Moira Walley-Beckett
Ülke: Kanada

Cesur ve tutkulu yetim kız, evlenmemiş yaşlı bir kadın ile onun tatlı dilli bekar erkek kardeşinin yanında alışılmadık bir yuva bulur. Yeşilin Kızı Anne’den uyarlandı.


4 Ocak

Go! Go! Cory Carson

Bu İçerik: İyi Hissettiren
Sezon: 1
Tür: Animasyon
Yönetmen: Stanley Moore, Alex Woo
Ülke: ABD

Düt, düt! Haydi bastır! Bumperton Hills’in virajlı yollarını keşfe çıkan sevimli çocuk araba Cory Carson ile eğlence ve macera için kemerlerinizi bağlayın.


Dracula

Bu İçerik: Korkutucu, Sürükleyici
Sezon: 1
Tür: Uyarlama
Yönetmen: Mark Gatiss, Steven Moffat
Ülke: Birleşik Krallık

Kont Dracula efsanesi, vampirin kanlı suçlarını inceleyen ve zayıf noktasına ışık tutan yeni öykülerle dönüşümden geçiyor.


10 Ocak

Jamtara

Bu İçerik: Tehditkar, Karanlık
Sezon: 1
Tür: Suç, Dram
Yönetmen: Soumendra Padhi
Ülke: Hindistan

Kasabalı bir grup genç, karlı bir dolandırıcılık operasyonu yürütmektedir. Ama yolsuz bir politikacı bu işten pay isterken bir polis memuru da bununla savaşmak ister.


Medical Police

Bu İçerik: Muzip, Uçuk Kaçık
Sezon: 1
Tür: Komedi
Yönetmen: Mike Maltz, Andrew Kent
Ülke: ABD

Dr. Owen Maestro ve Dr. Lola Spratt, ölümcül bir global virüsü araştırıp yok etmek için Çocuk Hastanesi’nden ayrılarak Hastalık Kontrol’ün gizli bir birimine katılır.


AJ and the Queen

Bu İçerik: Samimi, Muzip
Sezon: 1
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Michael Patrick King
Ülke: ABD

PuPaul bu çılgın dizide, 10 yaşındaki sivri dilli davetsiz bir yolcuyla birlikte Amerika’yı karavanıyla uçtan uca gezen talihsiz drag queen olarak karşımızda.


14 Ocak

Kipo and the Age of Wonderbeasts

Bu İçerik: Uçuk Kaçık, Heyecanlı
Sezon: 1
Tür: Komedi
Yönetmen: Bill Wolkoff, Radford Sechrist
Ülke: ABD

İzole yetişmiş bir kız, mutantlar saldırdığında yer altındaki evinin güvenliğini bırakıp yüzeye çıkmak ve hayatta kalma konusunda hızlı bir eğitim almak zorunda kalır.


15 Ocak

Grace and Frankie

Bu İçerik: Samimi, Sıra Dışı, Muzip
Sezon: 6
Tür: Dram, Komedi
Ülke: ABD

Emmy adaylığı bulunan bu dizide, mülayim Grace ve eksantrik Frankie, kocaları birbirine aşık olup onları terk edince yakınlaşmaya başlarlar.


Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

Sezon: 1
Tür: Belgesel
Başrol: Aaron Hernandez
Ülke: ABD

Arkadaşlar, diğer oyuncular ve sektörden isimlerle röportajlar içeren belgesel dizisi, NFL yıldızı Aaron Hernandez’in hüküm giymiş bir katile nasıl dönüştüğünü inceliyor.


17 Ocak

Sex Education

Bu İçerik: Samimi
Sezon: 2
Tür: Drama, Gençlik
Yönetmen: Laurie Nunn
Ülke: Birleşik Krallık

Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.


Ares

Bu İçerik: Karanlık, Sürükleyici
Sezon: 1
Tür: Drama, Korku
Yönetmen: Jean-Patrick Benes
Ülke: Hollanda

Arkadaşının geçirdiği tuhaf kazanın ardından Rosa, yeni katıldıkları gizli öğrenci birliğinin temelinde Hollanda tarihindeki şeytani sırların bulunduğunu fark eder.


A Fall from Grace

Bu İçerik: Tehditkar, Sürükleyici
Tür: Suç, Drama
Yönetmen: Jennifer Lynch
Ülke: ABD

Yasalara saygılı bir kadın, kocasını öldürmekle suçlanır. Derken kadının avukatı, çok daha büyük bir komplo kurulmuş olabileceğini fark eder. Bir Tyler Perry filmi.


24 Ocak

Chilling Adventures of Sabrina

Bu İçerik: Tüyler Ürpertici, Korkutucu, Karanlık
Sezon: 3
Tür: Fantastik, Gençlik
Yönetmen: Roberto Aguirre-Sacasa
Ülke: ABD

Yarı insan yarı cadı Sabrina, aile mirası Gecenin Kilisesi ile ölümlü gençlerin dünyası arasında kendine yer bulmaya çalışırken sihir ve haylazlık bir araya geliyor.


Rise of Empires: Ottoman

Tür: Tarih, Kurgu
Yönetmen: Emre Şahin
Ülke: Türkiye

Roberto Aguirre-Rise of Empires: Ottoman, 24 Ocak 2020 tarihinde 6 bölümden oluşan ilk sezonun yayınlanacağı, yönetmen koltuğuna Emre Şahin’in oturduğu, senaryosunu Celal Şengör ve Emrah Safa Gürkan’ın birlikte kaleme aldıkları, tarih ve kurgu türündeki Netflix’in Türk orijinal dizisi. Dizi, Osmanlı İmparatorluğu’nu ve Fatih Sultan Mehmet’i farklı bir açıdan ele alıp İstanbul’un fethini anlatmaktadır.


29 Ocak

Next In Fashion

Bu İçerik: İyi Hissettiren
Sezon: 1
Tür: Reality Yarışma Programı

Alexa Chung ve Tan France tarafından sunulan bu yarışma programında, tasarımcılar herkese uyacak vizyoner stiller yaratmak için çabalıyor.


30 Ocak

The Stranger

Bu İçerik: Sürükleyici
Tür: Suç, Drama, Gizem
Yönetmen: Marc Allen
Ülke: ABD

Bir sırlar yumağı, aile babası Adam Price’ı en yakınındaki insanlara dair gerçeği ortaya çıkarmak için umutsuz bir arayışa iter.


31 Ocak

Bojack Horseman

Bu İçerik: Alaycı, Muzip
Sezon: 6
Tür: Komedi, Animasyon
Yönetmen: Raphael Bob-Waksberg
Ülke: ABD

O, hem bir at hem de 90’ların favori komedi dizi yıldızı. Bu da 20 yıl sonraki hali. Huysuzun teki olsa da pırlanta gibi. Ama hakiki pırlantadan çok, ucuz bir taklidi.


Ragnarok

Bu İçerik: Heyecanlı
Sezon: 1
Tür: Gerilim, Drama
Yönetmen: Adam Price
Ülke: Danimarka

Ilık kışlara ve şiddetli yağmurlara maruz kalan ufak bir Norveç kasabasında, yeni bir Ragnarök yaşanmak üzeredir. Birisi zamanında müdahale etmezse kıyamet kaçınılmazdır.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

2020 Ocak ayı vizyondaki filmler

Hayalet Dünya: Yeni dünyanın yaratıcı elleri