2020 Şubat ayı Netflix yayın takvimi

2020 Şubat ayı Netflix yayın takvimi: Filmlerden dizilere, belgesellerden yarışma programlarına, animasyonlardan stand-up gösterilerine kadar birçok yapım Netflix’de. İşte 2020 Şubat ayı Netflix yayın takvimi

1 Şubat

The Blacklist (2013 -)

Bu İçerik: Heyecanlı
Sezon: 6
Tür: Suç, Gerilim, Drama
Yönetmen: Jon Bokenkamp
Ülke: ABD

FBI’ın arananlar listesindeki kaçak, diğer kötüleri yakalamaları için FBI’a yardım teklifinde bulunur; tek şartı çaylak profil uzmanı Elizabeth Keen’in ortağı olmasıdır.


4 Şubat

Tom Papa: You’re Doing Great!

Başrol: Tom Papa
Tür: Stand-Up

Komedyen Tom Papa, memleketi New Jarsey’deki gösteride dış görünüş sorunları, sosyal medya, evcil hayvanlar, Staten Island ve “eski günler” gibi konulara değiniyor.


5 Şubat

Eczacı (The Pharmacist)

Sezon: 1
Tür: Belgesel
Yönetmen: Jenner Furst, Julia Willoughby Nason
Ülke: ABD

Louisianalı bir eczacı, oğlunun trajik ölümünden sonra, opioid bağımlılığı krizinin ardındaki yaygın yolsuzluğu ifşa etmek için her yolu dener.


7 Şubat

Locke & Key

Bu İçerik: Akıl Almaz, Muzip
Sezon: 1
Tür: Fantastik, Gençlik, Drama
Yönetmen: Joe Hill
Ülke: ABD

Babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle birlikte atadan kalma bir eve taşınan üç kardeş, güçleri ve sırları açığa çıkaran sihirli anahtarları keşfeder.


Horse Girl

Bu İçerik: Akıl Almaz, Ezber Bozan, Samimi
Tür: Drama, Bağımsız
Yönetmen: Jeff Baena
Ülke: ABD

El sanatlarına, atlara ve doğaüstü suç dizilerine meraklı, sıra dışı ve sevimli bir kız, giderek daha bilinçli hale gelen rüyalarının günlük hayatına sızdığını fark eder.


12 Şubat

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hala Seviyorum

Bu İçerik: İyi Hissettiren, Romantik
Tür: Gençlik, Kitaplardan Uyarlanan Filmler, Komediler
Yönetmen: Michael Fimognari
Ülke: ABD

Lara Jean, resmen Peter’in kız arkadaşı olunca her şeyin mükemmel gideceğini beklerken eski bir aşkının hayatına yeniden girmesiyle duyguları alt üst olur.


13 Şubat

Narcos: Mexico (2018 -)

Bu İçerik: Sert Gerçekçi, Heyecanlı
Sezon: 2
Tür: Suç, Drama, Gerilim
Yönetmen: Carlo Bernard , Chris Brancato , Doug Miro
Ülke: Meksika, ABD

Guadalajara Karteli’nin yükselişinin gerçek öyküsünü anlatan bu yeni ve cesur Narcos hikayesinde, Meksika’daki uyuşturucu savaşının 1980’lerdeki doğuşuna tanıklık edin.


14 Şubat

Las Chicas Del Cable (2017-2020)

Bu İçerik: Duygusal, Romantik
Sezon: Son
Tür: Romantik, Drama
Yönetmen: Ramón Campos, Gema R. Neira, Teresa Fernández-Valdés
Ülke: İspanya

1920’lerde Madrid’de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadın; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine de birinci elden şahit olur.


24 Şubat

Better Call Saul (2015 -)

Bu İçerik: Ezber Bozan, Sert Gerçekçi
Sezon: 5
Tür: Suç, Drama
Yönetmen: Vince Gilligan, Peter Gould
Ülke: ABD

Breakin Bad’in öncesini anlatan Emmy adayı dizide, ufak çaplı avukat Jimmy McGill’in ahlak yoksunu “hukuk adamı” Saul Goodman’a dönüşmesini izliyoruz.

İçerik hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görkem Barındık tarafından oluşturuldu

1993 yılında Ankara’da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans; Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Akabinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda “Dijitalleşen Medya ve Yarattığı Yeni Şiddet Alanı: Dijital Şiddet” başlıklı tezini tamamlayarak yüksek lisans programından mezun oldu. Şu an hâlihazırda doktora eğitimi için hazırlanmaktadır. Hayatın sadece biyografik bilgilerin çoğalması için yaşanan anlardan ve kariyer için oluşturulan öz geçmişlerden ibaret olmadığına inanır. Araştırır. Okur. Bıkar. Güler. Yazmayı sever, hayat hakkında kritik yapmayı da… Yemek yer, sevdikleri ile paylaşır. Özellikle de hayvanlar ile… Her zaman bir şeylerin arayışındadır ama neyin arayışında, kendisi de bilmez. Aykırıdır. Öyle biridir işte…

2020 Şubat ayı vizyondaki filmler

How to Get Away with Murder